aboutus
Üretim hattı

Çin'de ince ve çok ince emaye bakır tel (sarma tel) üreticisi olarak lideriz.

IEC 60317-51, JIS C3202, NEMA, MW82-C endüstri standartlarına veya müşteriye özel gereksinimlere uygun olarak üretilip teslim edildi. Emaye bakır tel dışında, diğer pek çok metalden üretilmiş emaye tel ve kendinden telli tel ve litz tel üretiyoruz.

Facotry'nin taban alanı 8000㎡'nin üzerindedir ve bu iki fabrikaya bölünmüştür: Wire Çizim fabrikası ve Wire emaye fabrikası.

200 deneyimli kadromuz ve 7 çekirdekli quanlity kontrol sistemimizle, yüksek kalitemizin birden fazla sertifikada defalarca dış denetçiler tarafından onaylandığı , lütfen sertifikalarımızı kontrol edin.

Emaye telimizin çevresel olarak uyumlu bir şekilde üretildiğinden ve yalnızca minimum miktarda kirletici içerdiğinden endişe duyuyoruz. Bağımsız laboratuarlar, emaye telin çevre ile uyumlu olduğunu ilgili RoHS sertifikalarıyla onaylar.

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd
FINE WIRE DRAWING MACHINE WIRE DRAWING FACTORY 0.013MM SUPERFINE COOPER WIRE WIRE ENAMELLED FACTORY SELFBONDING WIRE
OEM / ODM

Now OEM and ODM are more and more popular, especially ODM. With different standard such as JES/NEMA/IEC can't always meet your demand, so we can produce according to your specification. If you don't have specified demand, but have your own idea what you want, please tell us, we will help to design your specification and provide sample to test. We have been dealing with many customers with their own demand for many years, trust our professional experience!

Ar-Ge

Şu anda dört ulusal invaziyetimiz ve şu anda üretim ekipmanları tasarımı ve üretimi, ürün Ar-Ge ve standart tesis işçiliğinin temel teknolojilerini kapsayan on ulusal know-how'ımız var. ısıya dayanıklı işlev, erozyona dayanıklı işlev ve uygulama vb.

Güçlü Ar-Ge ekibi ile, ekibimizin çoğu 8 yıllık deneyime sahiptir, bazıları 20 yıldan fazladır, tüm bunlar ürünlerimizin her zaman yenilikçi olmadığından, öncü kalite ve daha ince ve daha ince emaye bakır tel sağladığından emin olur.

Ürün yeniliğini sürdürüyor, müşterilerimizle el ele pazar araştırma ve geliştirme yapmak istiyoruz.

İletişim bilgileri