products

Trafo Sargı İçin Uew Kendinden Bağlantılı Emaye Bakır Tel 0.3 * 3.0mm

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Rvyuan
Sertifika: IEC/NEMA/JIS/RoHS/ISO/UL
Model numarası: 0.3 * 3.0 mm
Min sipariş miktarı: 20 Kilogram
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton ile biriktirme
Yetenek temini: Talebinizi yerine getirin
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Ürün adı: düz bakır tel Sertifika: IEC/NEMA/JIS/RoHS/ISO/UL
Genişlik-Kalınlık Oranı: 1:10 Teslim süresi: 2-15 gün
İletken kalınlığı: 0,3 mm İletken genişliği: 3.0mm
İzolasyon: UEW Marka: Rvyuan
öz bağ: No

Ürün Açıklaması

0.3 * 3.0mm sınıf 180 UEW dikdörtgen bakır tel

Rectuangular veya yassı emaye bakır tel iki parçadan oluşur: genişlik ve kalınlık. Boyutları tanımlarken, kalınlık x genişliğini veya genişliğini x kalınlığını sever.

Günümüzün en popüler dizüstü bilgisayarları, kablosuz şarj aleti ve diğer birçok 3C ürünü, şekil ve yapısını mümkün olduğunca hafif, ince, kısa ve küçük hale getirecek şekilde tasarlanıyor; Bu gelişme bobininin daha sıkı özelliklerini talep ederken, aynı zamanda trend için uygun olmayan geleneksel emaye bakır tele neden oldu. Daha küçük boyutlu ve daha yüksek verimliliğe yönelik bu özel talep, fiat-şekilli bobinin geleceğin ana akımını oluşturmasını sağlayarak, bu yeni trendin bir sonucu olarak, piyasa için “Emaye Düz Bakır Tel” i geliştirdi.

0.16x0.82-2.jpg16.jpg

Özellikler ve faydalar:

1. Uzay: Elektronik ambalaj yoğunluğunu artırmaya devam ediyor. Şeklinin doğası gereği, düz kablo, benzer yuvarlak kabloların kabaca yaklaşık yarısını kaplar.

2. Ağırlık : Gereksiz yalıtım, dolgu ve bantların azaltılmasına ek olarak, kompozit düz kablo konstrüksiyonu mekanik olarak güçlüdür ve mukavemet için büyük iletkenlere sahip olmak gerekli değildir. Bakır enine kesit, böylece mevcut yükü taşımak veya voltaj düşümü gereksinimlerini karşılamak için gerekenlere indirgenebilir.

3. Azaltılmış Skewing Etkileri: Kesin ve tutarlı bir dielektrik ile birlikte tam fiziksel ve elektriksel uzunluğa sahip iletkenler nedeniyle belirli bir düz kablo içindeki sinyaller arasındaki zaman gecikmeleri en aza indirgenir.

Uygulama:

1. Dizüstü bilgisayar bobini.
2. Yazıcının bobinleri.
3. CD sürücüsünün motorları.
4. Transformatör.
5. kablosuz şarj cihazı

Şartname:

İletişim bilgileri
Mr. James Shan

Naber : 8615802295822