aboutus

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd
1
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar: Rvyuan
No. Çalışanları: >100以上
Yıllık satış: 2Mllion-3Million
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Tianjin Ruiyuan Elektrik Malzeme Co, Ltd 2002 yılında, Tianjin şehrinde bulunan, çin'de ikinci büyük liman kenti. Biz yüksek kaliteli teller farklı odaklanmak olmuştur: emaye yuvarlak bakır tel, dikdörtgen emaye bakır üçlü izoleli tel , ipek kaplı Litz tel, bağ tel ve özel emaye tel 19 yıldır. Ruiyuan Çin'de 0.03mm altında mikro ince emaye teller üretiminde öncülerden biridir. Ar-Ge ekibimiz 20 yıllık pazar tecrübesine sahiptir. 2019'da en iyi çapımız 0.011mm ve seri üretime ulaşıldı. Tüm ürünlerimiz IEC60317, JIS C 3202, NEMA, NW82 endüstri standartlarına uygun olarak UL, RoHS sertifikalıdır.

-02-
Geçmiş

2002 yılında kurulan Ruiyuan, 19 yıldır emaye bakır tel üretimi yapmaktadır. Yüksek kaliteli, sınıfının en iyisi emaye teli oluşturmak için en iyi üretim tekniklerini ve emaye malzemeleri birleştiriyoruz. Emaye tel, her gün kullandığımız teknolojinin merkezinde yatar - cihazlar, jeneratörler, transformatörler, türbinler, bobinler ve çok daha fazlası. Günümüzde Ruiyuan, pazardaki ortaklarımızı desteklemek için küresel ayak izine sahiptir.

Önde gelen emaye tel tedarikçisi olarak Ruiyuan, yüksek kaliteli, sınıfının en iyisi emaye tel oluşturmak için en iyi üretim tekniklerini ve emaye malzemeleri birleştirir. Günümüzde Ruiyuan, pazardaki ortaklarımızı desteklemek için küresel ayak izine sahiptir.

-03-
Hizmet

Ruiyuan, yenilikçilik mirasına sahip olup, emaye teldeki gelişmeler ile birlikte şirketimiz, dürüstlük, hizmet ve müşterilerimize karşı duyarlılık konusunda sürekli bir bağlılık kazanmıştır. Emaye bakır telinin lider tedarikçisi olarak, üstün müşteri deneyimi ve birinci sınıf kalite ve işbirliği sağlama konusunda ün kazandık. Kalite, yenilik ve hizmet temelinde büyümeye devam etmeyi umuyoruz.

-04-
Ekibimiz

Şirketimizde yüksek teknoloji ve yönetim becerisine sahip çok sayıda tecrübeli İK şirketimizden etkilenmektedir, çünkü personel memnuniyeti ile mükemmel ürün ve hizmet olmadığına inanıyoruz. Personel değerinin gerçekliğine saygı duyuyoruz ve herkesin personel içindeki her bir çalışanın potansiyelini geliştirmesi ve simüle etmesi için geniş bir platform sunuyoruz.

Kurucu ve CEO, bu alanda yirmi yıldan fazla deneyime sahiptir ve bu sektörde büyük üne sahip olmuştur. Büyük öngörüsüyle, biri süper ince bakır telden en iyi ve en son üretim olan en iyi emaye bakır tel üretiminin hissedarı olduk. Tüm bu garantili ürünler

Satış ekibimiz, müşterilerimize her zaman maksimum fayda sağlamak isteyen her zaman büyük yenilik ve coşkuyla CEO'muz tarafından liderlik ediyor. Kastettiğimiz fayda, sadece para için değil aynı zamanda farklı uygulamalar, endüstriler, uluslararası ticaretin bütün bağı ve iyi satın alma ya da konuşma tecrübesiyle geçen profesyonel tecrübemizden yararlanabilir.

Satış öncesi, QC gibi satış ekibi, satış sonrası, depolama departmanı sizi bekliyor!

Mutlu Ailemizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!

İletişim bilgileri