aboutus

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd

companyPics.title
1
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar: Rvyuan
No. Çalışanları: >100以上
Yıllık satış: 2Mllion-3Million
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

RUIYUAN 2002 yılında, Çin'in en büyük ikinci liman şehri olan Tianjin şehrinde kurulmuştur.Farklı yüksek kaliteli tellere odaklanıyoruz: emaye yuvarlak bakır tel, dikdörtgen emaye bakır üçlü yalıtımlı tel, ipek kaplı Litz teli, bağlama teli ve 19 yıldır özel emaye tel. Ruiyuan, Çin'de 0,03 mm'nin altındaki mikro ince emaye tellerin üretiminde öncülerden biridir. Ar-Ge ekibimiz 20 yıllık piyasa tecrübesine sahiptir. 2019 yılında en ince çapımız 0,011 mm olup seri üretime geçilmiştir. Tüm ürünlerimiz IEC60317, JIS C 3202, NEMA, NW82 endüstri standartlarına uygun UL, RoHS sertifikalıdır.

Geçmiş

Founded in 2002, Ruiyuan has been in the manufacture of enamelled copper wire for 19 years. 2002 yılında kurulan Ruiyuan, 19 yıldır emaye bakır tel üretimi yapmaktadır. We are one of the pioneers in producing micro thin enameled wires below 0.03mm in China. Çin'de 0.03mm'nin altındaki mikro ince emaye teller üretiminde öncülerden biriyiz. We have achieved the goal of "zero pinholes after stretching" for ten years. On yıldır "gerildikten sonra sıfır iğne deliği" hedefine ulaştık. In 2019, our finest diameter is 0.011mm, and mass production has been achieved.When the displays return the transformer industry, we are the No.1 Chinese brand with a share of cake.We combine the best manufacturing techniques and enamel materials to create a high-quality, best-in-class enameled wire. 2019 yılında en iyi çapımız 0.011 mm'dir ve seri üretim elde edilmiştir.Görüntüler transformatör endüstrisine geri döndüğünde, pasta payı olan 1 numaralı Çin markasıyız. yüksek kaliteli, sınıfının en iyisi emaye teli. The enameled wire lies at the heart of technology we use every day – appliances, generators, transformers, turbines, coils and much more. Emaye tel, her gün kullandığımız teknolojinin merkezinde yatar - cihazlar, jeneratörler, transformatörler, türbinler, bobinler ve çok daha fazlası. Nowadays, Ruiyuan has the global footprint to support our partners in marketplace. Günümüzde Ruiyuan, pazardaki ortaklarımızı desteklemek için küresel ayak izine sahiptir.

As a leading enameled wire supplier, Ruiyuan combine the best manufacturing techniques and enamel materials to create a high-quality, best-in-class enameled wire. Önde gelen emaye tel tedarikçisi olarak Ruiyuan, yüksek kaliteli, sınıfının en iyisi emaye tel oluşturmak için en iyi üretim tekniklerini ve emaye malzemeleri birleştirir. Nowadays, Ruiyuan has the global footprint to support our partners in marketplace. Günümüzde Ruiyuan, pazardaki ortaklarımızı desteklemek için küresel ayak izine sahiptir.

Hizmet

Ruiyuan, bir yenilik mirasına sahiptir, emaye teldeki gelişmelerle birlikte, şirketimiz müşterilerimize dürüstlük, hizmet ve yanıt verme konusundaki sarsılmaz bir taahhütle büyümüştür. Emaye bakır tel lider tedarikçisi olarak, üstün bir müşteri deneyimi ve birinci sınıf kalite ve işbirliği sağlamak için bir ün kazanmıştır. Kalite, yenilik ve hizmet temelinde büyümeye devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. Üretim, teknoloji, hammaddeler için uluslararası üne sahip emaye tel markalarına rakip oluyoruz. Daha fazla tanınmış müşteri bizi tedarikçi-Philips, Bosch, Panasonic, Samsung olarak seçiyor ...

Ekibimiz

Şirketimizde yüksek teknoloji ve yönetim becerisine sahip çok sayıda tecrübeli İK şirketimizden etkilenmektedir, çünkü personel memnuniyeti ile mükemmel ürün ve hizmet olmadığına inanıyoruz. Personel değerinin gerçekliğine saygı duyuyoruz ve herkesin personel içindeki her bir çalışanın potansiyelini geliştirmesi ve simüle etmesi için geniş bir platform sunuyoruz.

Kurucu ve CEO, bu alanda yirmi yıldan fazla deneyime sahiptir ve bu sektörde büyük üne sahip olmuştur. Büyük öngörüsüyle, biri süper ince bakır telden en iyi ve en son üretim olan en iyi emaye bakır tel üretiminin hissedarı olduk. Tüm bu garantili ürünler

Satış ekibimiz, müşterilerimize her zaman maksimum fayda sağlamak isteyen her zaman büyük yenilik ve coşkuyla CEO'muz tarafından liderlik ediyor. Kastettiğimiz fayda, sadece para için değil aynı zamanda farklı uygulamalar, endüstriler, uluslararası ticaretin bütün bağı ve iyi satın alma ya da konuşma tecrübesiyle geçen profesyonel tecrübemizden yararlanabilir.

Satış öncesi, QC gibi satış ekibi, satış sonrası, depolama departmanı sizi bekliyor!

Mutlu Ailemizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!

İletişim bilgileri