aboutus

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd
1
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar: Rvyuan
No. Çalışanları: >100以上
Yıllık satış: 2Mllion-3Million
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

RUIYUAN, 2002 yılında Çin'in en büyük ikinci liman şehri olan Tianjin Şehrinde kurulmuştur. Farklı türde yüksek kaliteli tellere odaklanıyoruz: emaye yuvarlak bakır tel, dikdörtgen emaye bakır üçlü yalıtımlı tel, ipek kaplı Litz tel, yapıştırma teli ve 19 yıldır özel emaye tel. Ruiyuan, Çin'de 0,03 mm'nin altında mikro ince emaye tel üretiminde öncülerden biridir. Ar-Ge ekibimiz 20 yıllık pazar tecrübesine sahiptir. 2019 yılında en ince çapımız 0.011mm olup, seri üretime geçilmiştir. Tüm ürünlerimiz, IEC60317, JIS C 3202, NEMA, NW82 endüstri standartlarına uygun olarak UL, RoHS sertifikalıdır.

Geçmiş

2002 yılında kurulan Ruiyuan, 19 yıldır emaye bakır tel imalatı yapmaktadır.Çin'de 0,03 mm'nin altında mikro ince emaye tel üretiminde öncülerden biriyiz.On yıldır "gerdirdikten sonra sıfır delik" hedefine ulaştık.2019 yılında en ince çapımız 0,011 mm'dir ve seri üretime geçilmiştir. Ekranlar trafo endüstrisine geri döndüğünde, pasta payıyla 1 numaralı Çin markasıyız. En iyi üretim tekniklerini ve emaye malzemeleri bir araya getirerek oluşturmak yüksek kaliteli, sınıfının en iyisi emaye tel.Emaye tel, her gün kullandığımız teknolojinin kalbinde yer alır - cihazlar, jeneratörler, transformatörler, türbinler, bobinler ve çok daha fazlası.Günümüzde Ruiyuan, pazardaki ortaklarımızı desteklemek için küresel bir ayak izine sahiptir.

Lider bir emaye tel tedarikçisi olarak Ruiyuan, yüksek kaliteli, sınıfının en iyisi emaye tel oluşturmak için en iyi üretim tekniklerini ve emaye malzemelerini birleştirir.Günümüzde Ruiyuan, pazardaki ortaklarımızı desteklemek için küresel bir ayak izine sahiptir.

Hizmet

Ruiyuan, emaye teldeki gelişmelerin yanı sıra bir yenilik mirasına sahiptir, şirketimiz, müşterilerimize dürüstlük, hizmet ve yanıt verme konusundaki sarsılmaz bir bağlılıkla büyümüştür. Lider bir emaye bakır tel tedarikçisi olarak, üstün müşteri deneyimi ve birinci sınıf kalite ve işbirliği sağlama konusunda itibar kazandık. Kalite, yenilik ve hizmet temelinde büyümeye devam etmek için sabırsızlanıyoruz. Üretim, teknoloji, hammadde için uluslararası üne sahip emaye tel markalarına rakip oluyoruz. "Hizmet, hızlı yanıt" açısından onları geride bırakıyoruz. Gittikçe daha fazla tanınmış müşteri bizi tedarikçi olarak seçiyor - Philips, Bosch, Panasonic, Samsung ...

Ekibimiz

Ruiyuan, birçok seçkin teknik ve yönetim yeteneğini kendine çekiyor ve kurucularımız, uzun vadeli vizyonumuzla sektördeki en iyi ekibi kurdu. Her çalışanın değerlerine saygı duyuyoruz ve onlara Ruiyuan'ı kariyer geliştirmek için harika bir yer haline getirmek için bir platform sağlıyoruz.

İletişim bilgileri