Mesaj gönder
aboutus
Üretim hattı

IEC 60317-51, JIS C3202, NEMA, MW82-C endüstri standartlarına veya müşterinin özel gereksinimlerine uygun olarak üretip teslim ettik. Emaye bakır telin yanı sıra, kendinden kaplamalı tel ve litz telinin yanı sıra birçok başka metalden yapılmış emaye tel de üretiyoruz.

Fabrikanın taban alanı 8000㎡'nin üzerindedir ve iki fabrikaya bölünmüştür: Tel Çekme fabrikası ve Tel emaye fabrikası.

200 deneyimli personel ve 7 çekirdek kalite kontrol sistemi ile yüksek kalitemiz onaylanmıştır.y Dış denetçiler sayısız sertifikalarda defalarca, lütfen sertifikalarımızı kontrol edin.

 

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd
İNCE TEL ÇEKME MAKİNASI TEL ÇEKME FABRİKASI 0.013MM SÜPER İNCE BAKIR TEL TEL EMAYE FABRİKASI KENDİNDEN BAĞLANAN TEL
OEM / ODM

Artık OEM ve ODM, özellikle ODM olmak üzere giderek daha popüler hale geliyor. JES/NEMA/IEC gibi farklı standartlarla her zaman talebinizi karşılayamaz, bu nedenle spesifikasyonunuza göre üretebiliriz. Belirttiğiniz bir talebiniz yoksa, ancak ne istediğinizi kendi fikriniz varsa, lütfen bize bildirin, spesifikasyonunuzu tasarlamaya ve test için numune sağlamaya yardımcı olacağız. Uzun yıllardır birçok müşteri ile kendi talepleri ile uğraşıyoruz, mesleki tecrübemize güvenin!

Ar-Ge

Şu anda üretim ekipmanı tasarımı ve üretimi, ürün Ar-Ge ve işçiliği standart oluşturma vb. temel teknolojilerini kapsayan dört ulusal buluş ve on ulusal bilgi birikimine sahibiz. Bu arada şirket, tel boyanın mekanik işlevini, elektrik işlevini analiz etmede yüksek standart yeteneğe sahiptir. ısıya dayanıklı fonksiyon, erozyona dayanıklı fonksiyon ve uygulama vb.

Güçlü Ar-Ge ekibiyle, ekip üyelerimizin çoğu 8 yıllık deneyime sahiptir, bazıları 20 yıldan fazladır, tüm bunlar ürünlerimizin her zaman yenilikçi, lider kalitede olmasını ve daha ince ve daha ince emaye bakır tel sağlamasını sağlar.

Ürün yeniliğini sürdürüyoruz ve müşterilerimizle el ele pazar araştırması ve geliştirme yapmaya istekliyiz.

İletişim bilgileri